برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن کریم در جوار حرم مطهر با حضورقاریان بین المللی

براساس تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص تقویت کرسی‌های تلاوت و برگزاری محافل انس با قرآن کریم و نیز در راستای توسعه و ترویج فعالیتهای قرآنی و حمایت از مؤسسات قرآنی، بزرگترین کرسی تلاوت شهرستان میانه در سال جاری به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و ایام میلاد با سعادت حضرت خاتم الانبیاء والمرسلین محمدمصطفی(ص) و ششمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع)، به همت کمیته قرآن ، مساجد و تشکلهای اسلامی ستاد دهه فجر شهرستان میانه در مسجد جامع و در جوار حرم مطهر امامزاده سید اسماعیل(ع) برگزار شد.


 دراین مراسم معنوی و باشکوه ،حافظ و قاری بین المللی قرآن کریم استاد حاج حامد شاکرنژاد و برخی قاریان مشهور کشوری وشهرستان میانه به تلاوت مجلسی قرآن کریم پرداختند. گروه تواشیح بین المللی طارق نیز در این مراسم برنامه تواشیح اجرا کردند .

حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم متدین و علاقمند به قرآن کریم بویژه جوانان و نوجوانان ،علما و روحانیون ، مادحین ، سرپرستان و اعضای هیئات مذهبی ، مسئولین  و کارکنان ادارات ، قاریان ، مربیان تربیتی و امور قرآنی شهرستان گویای استقبال کم نظیر مردمی از این مراسم بود.

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
مرتضی کریمی

با سلام آدرس سایت امام زادگان احمد و جعفر (ع) از .com به .ir تعغیر یافت . لطفا تصیح کنید من شما را در این سایت لینک ممنون شما هم لینک کنید کردم با تشکر http://www.bahmanemamzadegan.ir/